Sempozyum – Ben Varsam Okulum Bütün

29 Eylül - 2 Ekim Kaynaştırmadan Bütünleştirmeye Tüm Yönleriyle Özel Eğitim

Sempozyumu

Sempozyuma katılım ücretsizdir. Sempozyum boyunca İngilizce – Türkçe ve Türkçe – İngilizce simültane tercüme hizmeti sunulacaktır.

cc

Sempozyum hakkında

Bu sempozyum yurtiçinden ve yurtdışından özel gereksinimi olan çocuğa sahip aileleri, öğretmenleri, okul idarecilerini, Sivil Toplum Kuruluşu temsilcilerini, akademisyenleri ve ilgili bölümlerde okuyan üniversite öğrencilerini bir araya getirerek, farklı alanlarda uzmanlaşmış akademisyenlerin, alan uzmanlarının ve özel gereksinimi olan bireylerin bilgi ve tecrübelerinden faydalanmalarını sağlamayı amaçlamaktadır. Sempozyum boyunca gerçekleştirilecek B2B etkinliklerle, alandaki aktörlerin konuşmacılara daha detaylı sorularını iletebilecekleri ve aynı zamanda ağ oluşturabilecekleri bir alan yaratılması hedeflenmektedir.

Program Takvimi

Sempozyum 1. Gün

29 Eylül Çarşamba
16:00 – 20:00

Sempozyum 2. Gün

30 Eylül Perşembe
16:00 – 20:00

Sempozyum 3. Gün

1 Ekim Cuma
16:00 – 20:00

Sempozyum 4. Gün

2 Ekim Cumartesi
11:00 - 17:30

Sempozyum Başvuru Formu


Bu web sitesi, Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı – Cerebral Palsy Türkiye’nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir